BIURO RACHUNKOWE PROFIT działając zgodnie z dewizą:

 TWOJA FIRMA – NASZE WSPARCIE

świadczy licencjonowane usługi prowadzenia ksiąg rachunkowych oraz kompleksowej obsługi firm i osób fizycznych w zakresie rachunkowości i prawa podatkowego.

Działalność biura jest kontynuacją wieloletniego doświadczenia i praktyki zdobytej w karierze zawodowej w dziedzinie rachunkowości i rozliczeń podatkowych. Wpłynęło to na wypracowanie skutecznych metod i procedur postępowania w ciągle zmieniających się realiach gospodarczych i fiskalnych. Gwarantuje to rzetelne i fachowe wykonywanie powierzonych nam zadań. Sumienność, profesjonalizm i pełne zaangażowanie w biznes klienta to wartości, którymi kierujemy się w naszym działaniu.

Dzięki ciągłemu doskonaleniu umiejętności zdobywanych na kursach i szkoleniach z zakresu rachunkowości i podatków, a także samodzielnemu podnoszeniu kwalifikacji przez pracowników biura, Klienci mogą mieć pewność świadczenia usług na najwyższym poziomie, zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i odwiedzenia nas w siedzibie biura w Białymstoku.

Istnieje możliwość zorganizowania spotkania oraz dostarczania dokumentów do biura w Białymstoku, ul. Kawaleryjska 9/2.

Rozmowa z pewnością przekona Państwa do usług naszej firmy, oraz pomoże wyznaczyć priorytety przyszłej współpracy opartej na pewności i zaufaniu.

Zapraszamy do współpracy​